FOTO: Dorost nestačil doma na Lišov a prohrál o tři góly

Okresní přebor dorostu nabídl v sobotu 13. května další domácí zápas, ve kterém Slavoj hostil sympatický tým SK Lišov. Po oboustranně fotbalovém výkonu skončil duel 2:5.

Zápas zhodnotil hlavní trenér Petr Salák: „K dalšímu zápasu k nám zavítal soupeř z nedalekého Lišova, takže šlo o malé derby. Lišov ho zvládl lépe a gratulujeme mu. Našim klukům ale nemám co vytknout. Makali, dřeli, ale na víc to bohužel nestačilo. Myslím, že oboustranně to bylo celkem kvalitní utkání. Soupeři ještě jednou gratuluji k vítězství, nás za týden čeká zápas v Plané, kde se pokusíme uhrát lepší výsledek. A rád bych měl ještě jeden dovětek. Nikdy veřejně nehodnotím výkon rozhodčího, ale v tomto případě udělám výjimku, protože to byla jedním slovem hrůza.“

TJ Slavoj Ledenice – SK Lišov 2:5 (0:1)

Branky Ledenic: 46. a 62. Kouba.

Ledenice: J. Salák – Papoušek, Panuš, Jindra, Machalouš, Ochozka, Herda, Kouba, Malík, Hinterhölz, Briš, Bicera, Stejskal, Machač, Votruba

Fotogalerie z utkání je na FB nebo Zoneramě.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022