FOTO: Přípravka i přes sedm vstřelených gólů prohrála v Římově

Předposlední utkání základní části v okresním přeboru odehrála mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice na půdě Římova. Po přestřelce prohrála 7:13.

„Do Římova jsme jeli s několika cíli. Jedním z nich byl uhrát lepší výsledek, než který byl na podzim u nás. Tenkrát jsme prohráli 3:16, takže z tohoto pohledu panuje spokojenost. Ještě více spokojení ale jsme s přístupem kluků. Opět bylo vidět určité zlepšení ve hře a doufáme, že na to navážeme i v posledním utkání s Trhovými Sviny a následné nadstavbě. V Římově kluci dokázali dobře pracovat jak směrem do defenzivy, tak hlavně ve hře dopředu. Dali jsme góly jak po individuálních akcích, tak i po týmové souhře. Pracujeme na tom na trénincích a po malých krůčkách se posouváme dopředu…,“ řekl za trenérský tým Tomáš Kutta.

V Římově hrála sestava: Strouha – Hruška, Feitl, Salva, Šťastný, Kesl, Majer, Čudek. Čtyři branky vstřelil Hruška, jednu Čudek, Majer a Salva.

Fotky z utkání jsou na klubové Zoneramě.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022