Náročný program zakončila mladší přípravka porážkou v Roudném

Po úterním Planeo Cupu hrála mladší přípravka Slavoje ihned ve středu v Roudném. Večerní zápas prohrála 4:14.

Mladí slavojáci nezachytili hned úvod zápasu, ve kterém rychle prohrávali 0:2. Ani další průběh se jim ale nevedl a poločasové skóre 1:6 bylo z pohledu domácích zasloužené. Navíc ani po přestávce se hra Slavoje moc nezlepšila a výsledek je tak prohra o 10 gólů.

„Nevím, jestli mladší kluci byli ještě unavení z náročného Planeo Cupu, ale v Roudném nám chyběla jak fotbalovost, tak bojovnost. V průběhu zápasu jsme si dali dílčí cíl, že chceme dát alespoň nějaké góly a udržet rozdíl do deseti gólů. První část se nám částečně povedla, druhá ne. Nějaké další šance jsme měli, soupeře podržel šikovný gólman. Roudné má výborné individuality a vyhrálo zaslouženě. Gratulujeme mu k výhře a věříme, že na jaře mu to doma více znepříjemníme,“ zhodnotili zápas trenéři.

Malše Roudné – TJ Slavoj Ledenice 14:4 (6:1)

Branky Ledenic: Šimek 3, Kouba

Ledenice: Teráz – Pejša, Feitl, Kučera, Heřman, Čížkovský, Šťastný, Kouba, Šimek, Hruška, Kesl, Fríd, Janouchová

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022