V sobotu odpoledne proběhne třetí ročník Weber Cupu

Turnaj v malé kopané pro hráče nad 35 let přivítá letos pět týmů. Hrát se bude přes celé odpoledne.

Weber Cup proběhne letos již potřetí a opět se do něj zapojí neregistrovaní hráči nebo hráči nad 35 let. V ledenickém sportovním areálu se představí oba dosavadní vítězové. V roce 2021 vyhrál turnaj tým Budvar Gauners, v loňském roce Borovany. Kromě nich se na dvou hřištích ukáží i domácí Joudové, Weber tým a All Stars Adama Kadlečka.

První zápasy se budou hrát od 14:15, finále je na programu v 17:30. Večer po turnaji proběhne ve sportovním areálu diskotéka s DJ Yanny. Všichni fanoušci jsou na celé odpoledne a večer srdečně zváni!

Propozice turnaje a rozpis je k dispozici ZDE.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022