FOTO: Derby ukončilo domácí slavojáckou neporazitelnost

V okresním přeboru mladší přípravky prohrál TJ Slavoj Ledenice ve třetím domácím zápase s FK Borovany 1:10. Jediný gól dal Kouba.

Slavoj nenavázal na dvě domácí výhry s Novou Vsí a Nemanicemi. Ve třetím domácím utkání s partnerskými Borovany prohrál 1:10. Ráz utkání udal hned začátek zápasu, který lépe zvládl hostující celek. Borovany proměnily všechny své šance a rychle vedly o pět gólů. „Nám se vůbec nepodařilo dostat se do zápasu. Ani na jeho začátku, a ani moc v průběhu. Stejně jako minulý zápas v Roudném byli kluci nějací zavaření a prostě nám to nešlo,“ uvedli trenéři po zápase.

„Druhý poločas byl lepší, měli jsme několik šancí, ale Borovany výborně podržel brankář. I kdybychom ale naše šance proměnili, tak by to nestačilo. Borovany byly lepší a po zásluze vyhrály. Gratulujeme jim,“ dodali dále trenéři.

V dalším utkání pojede Slavoj o čtvrtečním svátku na Včelnou, která má výjimku pro hráče 2014. „Čeká nás soupeř, který bude díky těmto klukům fyzicky zdatnější. Pojedeme se ale porvat o dobrý výsledek.“

TJ Slavoj Ledenice – FK Borovany 1:10

Branka: Kouba

Ledenice: Kučera, Hruška – Feitl, Šimek, Kouba, Heřman, Kesl, Majer, Fríd, Čížkovský

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022