Náročný zápas s Lišovem skončil remízou 8:8

Druhý zápas ve dvou dnech odehrála mladší přípravka ve finišující sezoně v okresním přeboru. Po vítězství v Nemanicích remizovala v přestřelce s Lišovem. Vyrovnávací gól dal Slavoj v poslední minutě.

Nejprve čtvrteční večerní zápas v Nemanicích, za zhruba 22 hodin další utkání s Lišovem. Náročný program mladší přípravka zvládla na výbornou s bilancí jedné výhry a jedné remízy.

„Lišov ukázal velkou sílu. I když jsme měli skvělý vstup do zápasu a vedli jsme 2:0 a 3:1, poločas jsme nakonec hlavně kvůli chybičkám v defenzivě prohráli 3:4. Soupeř měl podle nás lepší pohyb a o něco více ze hry, takže výsledek odpovídal hře. Hrál se krásný zápas s maximem fotbalových prvků, který rodiče a diváky musel bavit. Utkání nakonec skončilo remízou, když jsme dokázali z protiútoku vyrovnat v poslední minutě. Děkujeme soupeři za hru a těšíme se na odvetu, která nás v krásném lišovském areálu čeká za 14 dní,“ řekli k utkání trenéři.

TJ Slavoj Ledenice  – SK Lišov 8:8 (3:4)

Branky: Hruška, Teráz, Kouba 2, Šťastný, Šimek

Ledenice: Kučera – Šťastný – Hruška, Šimek – Heřman, Feitl – Teráz, Kouba – Čížkovský – Majer

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022