V uvolněné atmosféře hrál Slavoj vyrovnaný duel s Borovany

Přípravný zápas nejmenších dětí mezi Slavojem a Borovany skončil po pořádné přestřelce 13:10. Oba týmy si užily plno fotbalové radosti.

Na velmi podmáčeném terénu odehráli malí slavojáci v pátek večer přípravný zápas s partnerskými FK Borovany. Hrálo se na tři třetiny po 2x 15 minutách a závěrečnou dvacetiminutovku. I když Slavoj většinu zápasu prohrával, nakonec se dočkal těsné výhry.

„O výsledky klasicky v této kategorii vůbec nejde. Snažíme se ale děti od mala učit soutěživosti a pravého pocitu zápasu, takže i těmto dětem jsme rádi pustili časomíru a skóre, aby se všichni účastníci ještě více dostali do zápasového módu. Poprvé si podobný typ velkého utkání vyzkoušeli i tři naši benjamínci ročníku 2018 – Adámek Dolejš, Kuba Kučera a Zdenda Krsička. Všichni tři se v porovnání s o několik let vyspělejšími hráči rozhodně neztratili a jsou příslibem do budoucna. Do hry šly navíc i dvě naše holčičky Terezka Krofiková a Mirinka Marková. Jelikož na poslední chvíli přišlo pár omluvenek, rozhodli jsme se neplánovaně nakonec do utkání poslat i pár kluků z předešlého soutěžního utkání s Lišovem, aby našim nejmenším na hřišti trochu pomohli. Báli jsme se, aby jinak zápas nebyl jak se říká na jednu branku a naše děti se prakticky nedostali ani za půlku. Nakonec z toho byl krásný zápas v uvolněné atmosféře. Za týden budeme hrát opět v pátek doma s Borovany dva další zápasy. Těšíme se a děkujeme soupeři za pěkný duel,“ zhodnotili první ze tří vzájemných zápasů trenéři.

Za Ledenice nastoupili J. Kučera, M. Kučera, Krsička, Heřman, Dolejš, Hruška, Marková, Krofiková, Šťastný, Profant, Teráz, Zajíček, Kadleček.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022