Slavoj porazil Nemanice/Úsilné i v odvetném utkání. Dnes hraje s Lišovem a Borovany

Druhou jarní výhru v okresním přeboru vybojovali malí slavojáci na hřišti Nemanic, které hrají ve společenství s týmem z Úsilného. Na výhře 9:4 se pěti góly nejvíc podílel Adámek Hruška.

Pro Slavoj šlo o jeden z posledních zápasů v letošním ročníku okresního přeboru mladší přípravky. Již dnes (a pak v odvetě za 14 dní) se malí slavojáci a slavojačky utkají ve dvojzápase s Lišovem. Všechny ostatní duely mají již odehrány.

V Nemanicích se jako první prosadili domácí. Na to reagoval dvěma góly Martínek Teráz, zanedlouho pak domácí srovnali na 2:2. Do konce prvního poločasu dal Slavoj ještě dva góly a na průběžné vedení navázal povedeným výkonem ve druhém poločase. Výsledkem byla výhra o pět gólů. Na podzim skončil zápas v Ledenicích 13:6.

„Všichni kluci odvedli na hřišti maximum a po zásluze jsme je za celý zápas pochválili. Občasné chybičky jsme naštěstí dokázali díky výbornému Matymu Kučerovi v brance a obětavosti v obraně většinou vyřešit. Nemanice neodehrály vůbec špatný zápas, výsledek mohl skončit úplně jinak, kdyby proměnily některé své stoprocentní šance. Děkujeme jim za pěkný zápas. Máme obrovskou radost, že si kluci na hřišti uvědomovali, že jde o kolektivní sport. Viděli jsme několik gólových nebo průnikových přihrávek, spokojeni jsme i s dostupováním a s defenzivní činností. Dnes nás čeká předposlední utkání sezony. Přijďte nás proti Lišovu podpořit. Je krásné sledovat, jak naši malí hráči (a hráčky) dělají pokroky. Ihned po zápase bude následovat další utkání. V přípravě odehraje zbytek dětí duel proti Borovanům od 17:00. Pro některé kluky ročníku 2018 půjde o zápasovou premiéru na hřišti pro mladší přípravku,“ řekli trenéři.

SK Nemanice/Úsilné – TJ Slavoj Ledenice 4:9 (2:4)

Branky: Hruška 5, Teráz 3, Šimek

Statistiky jsou v grafice na FB nebo IG.

Ledenice: Kučera – Šťastný – Hruška, Šimek – Heřman, Feitl – Teráz, Kouba – Čížkovský

Další program – 24. květen:
Okresní přebor: Ledenice – Lišov 16:00
Příprava: Ledenice – Borovany 17:00

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022