Tři zápasy ve dvou dnech. Bude to náročné, tuší trenéři

Velmi náročný program čeká dnes a zítra na děti z mladší přípravky. Postupně se utkají s Nemanicemi/Úsilné, Lišovem a Borovany.

V okresním přeboru se pomalu blíží finiš sezony. Dnes od 17:30 vyrazí část týmu Slavoje na zápas do Nemanic, kde se poměří s místním celkem, který hraje v součinnosti s týmem z Úsilného. Zítra pak Ledenice odehrají další soutěžní zápas s Lišovem, se kterým se za 14 dní utká ještě jednou v odvetě.

S Lišovem je začátek pátečního zápasu naplánován na 16:00, od 17:00 pak nastoupí po tomto utkání do přípravy s FK Borovany další děti z týmu.

„Máme před sebou náročný program, zapojí se do něj ale všichni děti. To byl náš cíl, aby si zahráli i ti méně zkušení. Proto jsme domluvili nad rámec všech zápasů i další přátelské zápasy s partnerskými Borovany. Za týden se s nimi potkáme ve dvoujutkání znovu. Máme pár dětí nemocných, může se tak stát, že někteří kluci nastoupí jak do dnešního utkání s Nemanicemi, tak i do obou zítřejších zápasů,“ říkají před náročným programem trenéři. „Zveme naše fanoušky, aby nás přišli podpořit. Je radost vidět progres dětí.“

Přehled utkání:
ČT: Nemanice/Úsilné – Ledenice 17:30
PÁ: Ledenice – Lišov 16:00
PÁ: Ledenice – Borovany 17:00

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022