Navrátilci zvýší sílu Ledenic. Bude to ale na třetí Řečici stačit?

Velká maroda, pracovní povinnosti a osobní důvody byly od začátku sezony velký problém pro TJ Slavoj Ledenice. Obrovská absence je zatím zažehnána a pro zápas s TJ Sokol Kardašova Řečice se situace obrací. „Pár kluků toho ale moc nenatrénovalo, takže uvidíme, jak budou v zápase vypadat,“ říká trenér Stanislav Jindra. Na Ledenice čeká nejproduktivnější útok soutěže.

Návrat několika hráčů neznamená, že Ledenice začnou najednou sbírat body. Kdo nakonec nastoupí v základní sestavě, se uvidí až v den utkání. „V hlavě to mám, ale nejprve to řeknu klukům. Jsem rád, že budeme mít k dispozici hodně hráčů a zvýší se nejen kvalita na hřišti, ale i na lavičce,“ uvedl trenér Ledenic Stanislav Jindra s tím, že oproti minulému kolu nebude tým po návratu hráčů už potřebovat pomoc od zkušeného Michala Beze.

K zápasu budou připraveni po nějaké době Adam Stránský, Ondřej Švarc, Václav Babka nebo Lukáš Winkler. Chybět naopak budou Patrik Svoboda, Tomáš Hrubý, Petr Güklhorn nebo kapitán Jan Pavlík. „Doufali jsme, že by se mohl rychle uzdravit. Zraněné koleno ho bohužel na podzim už na trávník s největší pravděpodobností opravdu nepustí.“

Sobotní zápas začne v 16 hodin a půjde o souboj třetího týmu s posledním. „Kardašova Řečice je těžký soupeř, který letos potvrzuje, že patří mezi nejlepší týmy soutěže. Bude se hrát na užším hřišti a pozor si musíme dát zejména na jejich standardní situace, které mají domácí velmi dobře nacvičené. I přes naše nelichotivé postavení v tabulce neskládáme zbraně a doufáme, že přivezeme nějaké body,“ dodal Jindra.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022