Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

OHLAS TRENÉRA: Po další prohře už nemáme co ztratit

Fotbalistům TJ Slavoj Ledenice nestačilo podruhé v řadě vedení po poločase a zápas nakonec ztratili. Na hřišti TJ Sokol Kardašova Řečice prohrál Slavoj znovu po hrubých individuálních chybách 1:2.

Fanoušci Ledenic už ironicky tipují, kolik chyb hráči během zápasu vytvoří. Ve všech předešlých zápasech inkasoval Slavoj i tři góly po svých chybách. A v Řečici to platilo znovu. Ledenice vytvořily dvě velké hrubky a domácí z toho těžili v podobě obratu skóre.

Stanislav Jindra, trenér Ledenic: „Je to pořád dokola. I v Řečici jsme si zápas prohráli sami po hrubých individuálních chybách. Tohle mi hlava nebere. První poločas byl z naší strany po fotbalové stránce lepší. Vrátili se nám další hráči a kvalita stoupla. Měli jsme několik šancí a jednu z nich dokázal po pěkné kombinaci proměnit Honza Fencl. Začátek druhého poločasu se nám příliš nepovedl a byl velmi rozháraný a plný ostrých soubojů. Po dvou inkasovaných gólech jsme se již nedokázali vrátit k naší hře z prvního poločasu. Další zápas sehrajeme na hřišti vedoucího Suchdola, kde nás rozhodně nečeká nic lehkého, ale budeme bojovat i v tomto zápase a doufat v bodový zisk. Za naší situace již nemáme co ztratit.“

TJ Sokol Kardašova Řečice – TJ Slavoj Ledenice 2:1 (0:1)
Branky: 60. Slavík, 66. Kovář – 41. Fencl. Rozhodčí: Hladík – Pícha, Loula. ŽK: 2:4. Diváků: 50.
Řečice:Houdek – Kvasnička, Madar, Slavík, Roubík, Šergl, Janeček, Porochoňski (28. Tajml), Klokner, Kovář, Bačák
Ledenice: Mařík – Princl (78. Fošum), Benhák, Stránský, Kubec – Čermák (87. Hinterhölz), Švarc, Kadlec, Šrajer – Fencl, Winkler (64. Babka)

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022