Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Nemáme co ztratit, říká trenér před zápasem s lídrem

11. 10. 2019by Michal Heřman

Slavoj Ledenice, který je tabulkově poslední tým v D skupině I. B třídy, čeká v sobotu těžký boj na půdě prvního Suchdola nad Lužnicí. Trenér Slavoje Stanislav Jindra prozrazuje stav kádru i vyhlídky před zápasem.

„Suchdol minulý zápas doma prohrál překvapivě se Studenou, takže se u nich dá hrát. Je to ale lídr a v zápase bude jasný favorit. Musíme k utkání přistoupit maximálně zodpovědně a nedělat individuální chyby, které nás spolu s velkou marodkou celý podzim provází,“ uvedl Jindra.

Slavoj Ledenice je po devíti zápasech beznadějně poslední. Má jen tři body pokud ještě na podzim nějaké zápasy nezvládne vyhrát, bude to mít na jaře těžké. „Nikdo samozřejmě nechce sestoupit. Stanovili jsme si cíl, že do konce podzimu získáme ještě šest nebo ideálně sedm bodů,“ uvedl za vedení klubu Michal Hladík. „Na jaře nás čeká těžká práce se záchranou a v zimě to budeme řešit.“

„Oproti zápasu v Kardašově Řečici, kde jsme měli získat body, budu muset opět sáhnout do sestavy. Několik hráčů je pryč a nucená změna může nastat až na čtyřech postech. To je strašně moc. Musíme sestavu nějak poskládat a zkusit domácí něčím překvapit. V týdnu jsme se na to pokusili na tréninku připravit. Nemáme co ztratit,“ dodal trenér. Zápas začne v sobotu v 15:30.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022