Nepohlídali jsme si rohy a dostali z nich asi pět gólů, hodnotí zápas dorostu Ochozka

15. 10. 2023by Michal Heřman

Výprask 0:9 utržili dorostenci TJ Slavoj Ledenice na půdě FC Velešín. Tým hrál v oslabené sestavě a hodnotí ho Matouš Ochozka.

Maty, zhodnoť utkání ve Velešíně.
Na dnešní zápas jsme dorazili v malém počtu, takže už od samého začátku jsme věděli, že to bude těžký zápas bez možnosti střídání. Našemu soupeři se dařilo držet míč a udával tempo. Už po prvním rohovém kopu jsme inkasovali. Právě bránění rohových kopů se nám nedařilo, dostali jsme z nich asi čtyři nebo pět gólů. A to skoro všechny od stejného hráče. Právě hra ve vzduchu nebyla naše silná stránka a obdrželi jsme z toho většinu gólů. Soupeř byl obecně o úroveň lepší než my.

A co tvůj výkon? 
Můj výkon bych zhodnotil jako takový průměr. Protože jsme skoro vůbec nebyli na míči, tak se s tím nedalo skoro nic dělat. Ale v některých momentech si vybavuji, že jsem je mohl vyřešit lépe.

K zápasu přijelo jen jedenáct hráčů… 
O velké absenci jsme věděli už den před utkáním. Očekávali jsme, že nás bude málo. Naštěstí jsme se sešli alespoň v jedenácti. V rámci možností jsme to odehráli. Výsledek 9:0 není pohledný, ale od tohoto zápasu se dalo těžko čekat něco lepšího. A kvůli absenci to bylo velice náročné. Ani v kabině nebyla nějak extra fajn nálada. Jsme rádi, že to máme za sebou a můžeme se soustředit na další zápas, který hrajeme doma s Mladým a chceme vyhrát. Budeme rádi, když nás přijdou fanoušci podpořit.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022