OHLAS: Ročník 2016 a 2017 odehrál přátelský turnaj v Nových Hodějovicích

14. 10. 2023by Michal Heřman

V sobotu 14. října odehrála mladší část hráčů z mladší přípravky turnaj pod OFS. Na tým čekalo 11 zápasů.

Fajn atmosféra, teplé počasí, krásné zápasy. Tak by se dal jednoduše zhodnotit turnaj ze série OFS, který se konal v Nových Hodějovicích. Na malé ledenické fotbalové naděje čekalo celkem jedenáct soupeřů – SKP České Budějovice 1, SKP České Budějovice 2, Dubné, JFA 1, JFA 2, Mokré, Nové Hodějovice 1, Nové Hodějovice 2, Rudolfov 1, Rudolfov 2 a Římov.

„Turnaj se hrál bez výsledků, které v této kategorii nejsou důležité. Kluci si to ale samozřejmě počítali. Jsou to děti a chtějí vyhrávat,“ říkají na úvod hodnocení s úsměvem trenéři. „Zahráli jsme si krásných 11 zápasů, ve kterých byli oba soupeři vždy vyrovnaní. Pro děti šlo o ideální model přípravy.“

„Dohromady jsme nastříleli krásných 36 gólů a 36 i inkasovali. I to vypovídá o vyrovnaném průběhu v jednotlivých zápasech. V celkové bilanci si kluci užili pět výher, jednu remízu a pět poučných proher. Chceme poděkovat organizátorům za turnaj a soupeřům za pěkné zápasy. Těšíme se na další turnaj, který by se měl odehrát 4. listopadu v Hluboké nad Vltavou,“ řekli dále trenéři. „Pochvalu zaslouží všechny děti. Viděli jsme u nich zápal, radost i pěkné fotbalové akce. Poprvé s námi na podobném turnaji byli Terezka Prokopová a Ondra Kadleček. Pro ně to byla velká škola, ve které obstáli.“

Nominace Ledenic na turnaj: Fríd, Heřman, Prokopová, Šimek, Kesl, Pejša, Kadleček, Zajíček, Borovka, Kouba.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022