Vyrovnaný zápas ve Svinech rozhodly slavojácké chyby

13. 10. 2023by Michal Heřman

Za krásného počasí odehrála mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice další zápas v okresním přeboru. Na hřišti TJ Spartak Trhové Sviny prohrála 5:11.

Slavoj sice v utkání vedl, ale kvůli vlastním chybám doslova daroval soupeři šest branek. Sám naopak nedokázal proměnit dalších sedm gólových šancí, které buď pochytal výborný brankář domácích nebo střely skončily vedle. V dalším zápase pojede mladší přípravka ve čtvrtek 19. října na hřiště Boršova nad Vltavou.

„Dnešní poslední slunné odpoledne jsme si přijeli užít zápas na krásný pažit do Trhových Svinů. Maličko nás zaskočilo, že nebylo postavené hřiště a nebyl přítomen ani soupeř, ale vše se v dobré obrátilo, a nakonec se zápas odehrál, i když jsme museli pomoci postavit hřiště a náš trenér Michal zápas i odpískal… První poločas jsme odehráli v tempu a i přes drobné chyby jsme si odcházeli odpočinout za stavu 3:4 pro domácí. Do druhé půle jsme vstoupili se změnou gólmanů, kdy Davida Koubu nahradil David Pejša, což se nám malinko vymstilo, jelikož soupeř dal tři rychlé góly vysokými střelami, na které Davídek zatím nedoskočí. Ale nenechali jsme se zlomit, ve hře i nadále byli rovnocenný soupeř. Sviny využily naše chyby a celkový rozdíl trochu zkresluje zápas. Závěrem bych chtěl poblahopřát našim svátečním střelcům Robíkovi Šťastnému a Matymu Terázovi, kteří se připojili ke střelcům tradičním v podání Matyho Čížkovského a Domíka Heřmana, kteří odehráli výborný zápas,“ řekl za trenérský tým Petr Sluka.

Spartak Trhové Sviny – TJ Slavoj Ledenice 11:5 (4:3)

Branky Ledenice: Čížkovský 2, Heřman, Teráz, Šťastný

Ledenice: Kouba, Pejša – Heřman, Čížkovský, Teráz, Kesl, Šťastný, Feitl, Šimek

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022