Nováčci i mírně zkušenější. Volejbalový turnaj na Loko přinesl dobré výsledky

FOTO, VIDEO: První volejbalový turnaj v roce 2024 mají za sebou nejmenší hráči a hráčky TJ Slavoj Ledenice. Týmy zápasily v tzv. barevném volejbalu ve třech kategoriích a vedla je dvojice Marcela Straková – Hana Straková.

Do turnaje Slavoj vyslal družstva ve žlutém volejbale (přehazovaná), oranžovém (neplynulá hra) a červeném (plynulá prstová hra). A i když byla na turnaji obrovská konkurence, všechna družstva si vedla nad očekávání.

Ve žlutém volejbale pořadatelé rozdělili přihlášené týmy do dvou skupin, v oranžovém a červeném kvůli velkému počtu dokonce do šesti. V každé dílčí skupině pak hrálo sedm až osm týmů. Připraveno bylo v hale Loko České Budějovice celkem 15 minikurtů.

„Byl to masakr, ale jinak by se to odehrát nestihlo. Ve své skupině skončili žlutí na 5. místě, oranžoví byli čtvrtí a holky v červeném svou skupinu vyhrály,“ řekla v krátkosti k turnaji trenérka Marcela Straková. „Všichni hráli dobře a je nutno zmínit, že pro některé kluky a holky šlo o vůbec první turnaj.“

Složení týmů TJ Slavoj Ledenice:
Žlutý: Jakub Kučera, Natálie Králíková, Eliška Plevová, Dominik Heřman
Oranžový: Gabriela Heřmanová, Alžběta Filipová, Matěj Kučera
Červený: Tereza Lišková, Marcela Čechová

Fotogalerie je na FB nebo klubové Zoneramě.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022