Příprava na jaro začíná naplno. V sobotu hrajeme turnaj v Lišově

Mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice začíná příští týden po úvodním měsíčním bloku naplno trénovat na jarní odvety v okresním přeboru. A mladší část se již tuto sobotu představí na turnaji v Lišově.

Do Lišova vyrazí mladší hráči z této kategorie – ročníky 2016 a 2017. Trenéři přihlásili dva slavojácké týmy. „Jde o pokračování podzimní série turnajů pod OFS, které se hrají bez pořadí. Do Lišova se těšíme, pro děti jde o ideální přípravu,“ říkají před sobotou trenéři. „V přípravě jsme zatím jeli v uvolněnějším duchu. Od příštího týdne budeme tréninky koncipovat na plnou zátěž.“

V Lišově se kromě ledenických týmů představí i Nové Hodějovice, Rudolfov, Hluboká nad Vltavou, SKP České Budějovice, Mokré nebo Římov.

Mladší přípravka v dalším průběhu přípravy před jarními odvetami odehraje ještě druhé kolo turnaje OFS, nově se místo generálky s Meteorem Tábor představí navíc na turnaji v Borovanech, kam pošle Slavoj také dva týmy. Termín turnaje je 24. březen.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022