Odehráli jsme dobrý zápas, chválí děti trenéři

Mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice v dalším kole okresního přeboru prohrála v domácích podmínkách s Malše Roudné 5:8. V dalším utkání pojede k derby do Borovan.

Dramatické utkání od první do poslední minuty. Tak by se dalo krátce vystihnout utkání Ledenic U9 se stejně starými hráči Malše Roudné. První gól utkání vstřelili hosté v 5. minutě. Na něj reagoval Slavoj obratem po gólech Matyho Šimka a Domíka Heřmana. Do konce prvního poločasu dále přišel další obrat a Roudné tak vedlo 2:3.

Start druhé půle se domácím povedl. Po dvou rychlých gólech Matyho Kučery vedli malí slavojáci 4:3. V následné pasáži se ale ze čtyř branek radovali hosté, na což reagoval ze všech šancí už jen Davídek Pejša, který zamířil přesně z přímého kopu.

„Krásné páteční počasí a skvěle pokropený rychlý pažit vyzýval kluky a holky z mladší přípravky k výtečnému výkonu proti soupeři z Roudného. V prvním poločase jsme předvedli velmi dobrý výkon a po brance Matyáše Šimka a gólové akci z rohového kopu zakončené Domíkem Heřmanem jsme šli na poločasový odpočinek za stavu 2:3 pro soupeře. Ve druhém poločase soupeř zvýšil aktivitu a našemu celku trochu došla fyzická kondice. Nicméně konečný výsledek 5:8 bereme a soupeři gratulujeme k výhře. Kluky jsme po utkání pochválili. I když jsme v prvních čtyřech utkáních 3x prohráli a jednou remizovali, všechny prohry jsou o kategorii lepší než prohry s těmito soupeři na podzim. Např. proti Roudnému jsme na podzim prohráli 4:14 a v odvetě jen o tři góly. Byl to výborný týmový výkon, odehráli jsme dobrý zápas,“ zhodnotil duel za trenérské trio Petr Sluka.

TJ Slavoj Ledenice U9 – Malše Roudné U9 5:8 (2:3)

Branky Ledenic: Kučera 2, Heřman, Pejša, Šimek

Ledenice: Čížkovský, Hruška, Kučera, Pejša, Šimek, Heřman, Šťastný, Kesl, Feitl, Teráz, Lipták, Zajíček, Janouchová

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022