Malí slavojáci hrají doma. Přijede Roudné

Druhý domácí zápas čeká na jaře kluky a holky z mladší přípravky. V pátek od 16:00 přivítají Malše Roudné.

Malí slavojáci mají za sebou na jaře prohru s Dobrou Vodou a Dynamem České Budějovice, v Nové Vsi vybojovali bod za remízu 5:5. „Na podzim nám zápas s Malší Roudné moc nevyšel a vysoko jsme prohráli. Tentokráte bychom rádi zkusili uhrát o něco lepší výsledek. Jsme si ale vědomi, že Roudné má po celý rok dobré výsledky a bude to těžké,“ říkají před duelem trenéři. „Mělo by být pěkné počasí, zveme všechny fanoušky, aby přišli naše fotbalové naděje podpořit. Výkop je v pátek v 16:00.“

Do utkání trenéři vyšlou sestavu Čížkovský, Hruška, Kučera, Pejša, Šimek, Heřman, Šťastný, Kesl, Feitl, Teráz, Lipták, Zajíček, Janouchová.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022