OHLAS: Mladší přípravka na úvod soutěže vysoko prohrála

První soutěžní duel nového ročníku má za sebou mladší přípravka. V okresním přeboru prohrála na hřišti SK Dobrá Voda 2:22.

„Těžký zápas čekal na úvod na naši nejmenší kategorii. A to nejen kvůli velmi dobře hrající Dobré Vodě, ale i kvůli četným absencím. Z různých důvodů chybělo osm hráčů. U nemocných je to pochopitelné, u ostatních je to škoda. Torzo týmu, které se domácím postavilo, bojovalo statečně. Zápas byl ale jednostranný. Je potřeba uznat, že i kdybychom byli kompletní, tak to Dobré Vodě dokážeme maximálně více znepříjemnit. Kvalita byla tentokrát na domácí straně. Z našeho pohledu moc kladů v zápase nebylo. Při absenci ostatních gólmanů si dostatečně zachytal v prvním poločase Robík Šťastný a ve druhém Štěpík Zajíček (ročník 2017). Oba zaslouží velkou pochvalu. Vlastně jako celý tým, který k zápasu dorazil a bojoval. Už příští týden nás čekají dva domácí duely, ve kterých se pokusíme uhrát lepší výsledky,“ zní hodnocení trenérů po prvním utkání.

V dalších kolech se Slavoj doma utká ve středu 6. září od 16:30 s Nemanicemi, v pátek 8. září pak přivítá Novou Ves (16:30).

SK Dobrá Voda – TJ Slavoj Ledenice 22:2
Branky Ledenice: Kučera, Heřman
Ledenice: Šťastný, Zajíček – Kučera, Feitl, Šimek, Heřman, Čížkovský, Kesl

Fotogalerie z utkání je na klubové Zoneramě.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022