Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Ohlas před zápasem České Velenice – Ledenice

25. 10. 2019by Michal Heřman

Poslední tři zápasy zbývají do konce podzimní části fotbalové I. B třídy. Ve skupině D poslední fotbalisté TJ Slavoj Ledenice hrají na hřišti šestých Českých Velenic.

V historické bilanci sice mají lepší statistiky Ledenice, ale pro sobotní zápas půjdou do hry v pozici týmu, který může pouze překvapit. Slavoj má jen tři body a záporné skóre 20:36. Domácí tým získal bodů 15 při skóre 23:24.

„Očekáváme bojovné utkání. V týdnu jsme měli intenzivní tréninky a možná, že budeme moci využít další navrátilce do sestavy. Je to zatím otevřené, protože nejsou zdravotně úplně fit. Chtějí ale pomoci a jsem za to rád. V zápase se pokusíme hrát i přes špatný podzim kombinační hru. Nechceme přecházet k nějakému zaďourovi a brejkům. To není náš styl. Stále věříme, že máme na to, abychom začali sbírat body. Velenice jsou těžký soupeř a mají v kádru zkušené hráče,“ uvedl trenér Ledenic Stanislav Jindra.

Sobotní zápas začne ve 14:30.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022