Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Ledenice po dlouhé době bodovaly. „Remíza je ale málo,“ říká trenér

27. 10. 2019by Michal Heřman

V téměř kompletní sestavě odehráli fotbalisté TJ Slavoj Ledenice zápas dvanáctého kola I. B třídy. Na hřišti TJ Lokomotiva České Velenice sahal Slavoj po dlouhé době po vítězství, ale nakonec bal bod za remízu 4:4. „Ve druhém poločase hrálo ale jen jedno mužstvo, a to domácí. Úplně jsme odpadli fyzicky. Pokud v zimě zůstanu, nebudou mě mít hráči rádi,“ říká trenér Stanislav Jindra.

Ledenice nastoupily do zápasu aktivně. Hned v první minutě se po vysunutí prosadil Jan Fencl, který si na zápas přivezl pouze jednu kopačku a musel tak hrát s vypůjčenou obuví – 0:1. Domácí tým vyrovnal po velkém nedůrazu soupeře. Ve středu pole propadl Patrik Svoboda a nikdo ze spoluhráčů ho nedokázal nahradit. Volného prostoru následně využil Milan Fiala – 1:1.

Před koncem prvního poločasu si hosté vzali vedení zpět, když se prosadili v krátkém sledu Miroslav Kadlec a František Benhák – 1:3. Po změně stran ale hosté absolutně odpadli fyzicky. Domácí tým byl na míči a tvořil hru. Výsledkem bylo vyrovnání po brankách Fialy a Michala Filipa – 3:3. Hosty z ojedinělé šance ve druhé půli poslal znovu do vedení v 70. minutě Jakub Čermák – 3:4. Jenže ani to Ledenicím nestačilo, aby podruhé v sezoně vyhrály. Sedm minut před koncem zápasu vyrovnal Václav Samec – 4:4.

Stanislav Jindra, trenér Ledenic: „Pokud v zimě zůstanu u týmu, nebudou mě mít hráči rádi. Tým čeká dril, protože to jak odpadl fyzicky jsem ještě neviděl. Hlavním úkolem zimy bude nabrání kondice a celkově fyzická připravenost. Zápas se pro nás vyvíjel dobře. Po vyrovnání na 1:1 jsme opět dokázali odskočit a vypadalo nadějně. Bohužel ve druhém poločase existovalo na hřišti jenom jedno mužstvo, a to domácí. Úplně jsme přestali hrát a věnovali se spíše řečem s rozhodčím než hře. Byť jsme po delší době neprohráli a získali bod, tak nejsem vůbec spokojený. Nechápu, co hráči ve druhém poločase předvedli. Přísnější měřítko snesou jenom Pepa Svoboda, který chytal dobře celý zápas, Fanda Benhák a Adam Stránský. Doufám, že ve zbývajících podzimních kolech ještě nějaké body uhrajeme.“

TJ Lokomotiva České Velenice – TJ Slavoj Ledenice 4:4 (1:3)
Branky: 13. a 51. Fiala, 61. Filip, 83. Samec – 1. Fencl, 37. Kadlec, 41. Benhák, 70. Čermák. Rozhodčí: Crkva – Juráň, Kořínek. ŽK: 1:2 (Mikudim – Čermák, Fošum). Diváků: 80.
České Velenice: Maroušek – Filip, Srpek (45. Lehrmann), Dvořák, Vetrák (77. Mikl), Samec, Mikudim, Fiala, Arvaj, Zemánek, Kopecký
Ledenice: J. Svoboda – Švarc (45. Kubec), Stránský, Fošum, Princl (60. Volf) – Čermák (80. Havelka), Benhák, Kadlec, P. Svoboda (21. Šrajer) – Fencl, Winkler (75. Hinterhölz)

Fotogalerie je ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022