Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PREVIEW: Slavoj má před sebou poslední zápas venku. Jede do Slavonic

31. 10. 2019by Michal Heřman

Předposlední podzimní kolo v I. B třídě (sk. B) čeká na fotbalisty TJ Sokol Slavonice a TJ Slavoj Ledenice. Hrát se bude v sobotu od 14 hodin a půjde o zápas jedenáctého týmu s posledním.

Pro oba týmy půjde o důležitý zápas. Slavonice potřebují vyhrát, aby si upevnily náskok nad poslední trojicí, který je nyní čtyři body. Hostující Ledenice se celý podzim trápí a výsledkem jsou pouze čtyři body a jasná poslední 14. příčka. Malým pozitivem pro ně je, že půjde o jejich poslední zápas na hřišti soupeře. Rekonstrukce ledenického areálu se pomalu blíží ke konci a na jaře tak budou moci využít své hřiště naplno.

Ve vzájemné krajské bilanci mají lepší bilanci Ledenice, které z 12 zápasů vyhrály šestkrát. Slavonice vyhrály čtyři zápasy. V roli mírného favorita půjdou do zápasu domácí i kvůli tomu, že Ledenice znovu počítají ztráty. Po zápase v Českých Velenicích onemocněl Adam Stránský a mimo hru jsou i Ondřej Švarc a Patrik Svoboda. S velkým otazníkem je start Františka Benháka, který měl v týdnu znovu problémy s operovaným kolenem a zraněného Lukáše Winklera.

„Absence máme celý podzim. Na to už se nevymlouváme. Kdo nastoupí, musí bojovat. Potřebujeme do konce podzimu ještě něco uhrát a sami kluci si musí uvědomit, že udržet krajskou soutěž mohou pouze oni. Očekávám další bojovný zápas, ve kterém musíme lépe hrát takticky. Snad nebudeme opakovat výpadek z utkání ve Velenicích,“ uvedl trenér Slavoje Stanislav Jindra.

Sobotní zápas začne už ve 14:00. V posledním utkání podzimu přivítá Slavoj doma tým Třebětic, který jako jediný nevyšel soupeři vstříc s výměnou pořadatelství.

 

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022