Otevřená výzva: Slavoj přijme ukrajinské hráče každého věku

Klub TJ Slavoj Ledenice veřejně podpořil ukrajinský lid proti agresi Ruska. A vzhledem k současné situaci, kdy (nejen) do Česka prchají desetitisíce dětí a mládeže, nabízí klub i možnost jejich zapojení. 

Slavoj Ledenice (fotbal) hraje v této sezoně 2021/2022 soutěž ve starší přípravce, mladších i starších žácích. A s výhledem na léto a novou sezonu 2022/2023, kdy se po dlouhých letech do Ledenic vrátí dorostenecká kategorie, nabízí klub ukrajinským dětem z okolí možnost zapojení.

„Pokud by se v okolí Ledenic usadila rodina s dětmi v jakémkoliv věku a tyto děti by chtěly hrát fotbal, není problém přijít a domluvit se. Rádi je přijmeme mezi sebe do Slavoje,“ říká za všechny kategorie trenér Petr Salák.

Stačí přijít na hřiště v době tréninků a zeptat se trenérů nebo je kontaktovat.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022