Posílené starší žáky čeká modelový i přípravný zápas

Start jarních odvet se blíží a na mužstvo starších žáků během šesti dnů čekají dva zápasy. Další program trenéři aktuálně připravují. 

Než vstoupí TJ Slavoj Ledenice U14 do jarních odvet, odehrají ještě dva až tři zápasy. První je na programu dnes od 14 hodin na UMT v Třeboni, kde se tým rozdělí na dva a v modelovém zápase si zahrají hráči proti sobě. „Chceme si vyzkoušet různé herní věci. Nebude to úplně klasický zápas. V průběhu ho můžeme přerušovat, abychom klukům řekli, co se nám nelíbilo nebo samozřejmě i líbilo,“ říká hlavní trenér týmu Petr Salák.

Ve čtvrtek 17. března se pak Ledenice postaví v odvetě Třeboni. Výkop bude v 19:30 na UMT v Borovanech. „Dále řešíme ještě zápas s dorostem Borovan, uvidíme, jestli najdeme vhodný termín,“ uvedl dále Salák s tím, že do jarních odvet půjde Slavoj posílen.

„V Praze měl konečně někdo hlavu na krku a povolil, aby kluci, co v době covidu nemohli hrát a věkem už nespadají do starších žáků, mohli na okresní úrovni do soutěže na jaro zasáhnout. Prosili jsme o to celý podzim, konečně se to povedlo. Velký dík patří OFS ČB, který byl iniciátorem této akce,“ dodal Salák. Za Ledenice si tedy mohou na jaře zahrát i Jan Panuš a Daniel Stropek. „Samozřejmě kluky využijeme. Dva roky nehráli zápas, těší se.“

Přesný program přípravy po těchto dvou zápasech trenéři hráčům oznámí příští týden.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022