Předobjednávky na kalendář je možné posílat do neděle 11. prosince

Po roce opět vzniká unikátní fotbalový slavojácký kalendář ve speciálním designu. K dispozici bude pro fanoušky za 160 korun.

Barevný kalendář bude ve formátu A4 na šířku a na jeho návrh se mohou fanoušci podívat v tomto článku. Finální verze se v současné době tvoří. Klub TJ Slavoj Ledenice upozorňuje, že do první vlny tisku půjde skutečný počet objednaných kalendářů, dotisk dále je samozřejmě možný, ale závisí na zájmu veřejnosti.

V kalendáři fanoušci naleznou společné fotky všech týmů TJ Slavoj Ledenice, které fungují v sezoně 2022/2023. Dále jsou tam vybrané fotky kategorií mladší přípravka, starší žáci a dorost z roku 2022.

Pokud máte o kalendář zájem (nebo se chcete na něco zeptat), stačí si napsat do neděle 11. prosince (do 22:00) na mail info@tjslavojledenice.cz.