Předpřípravka sehrála další pěkný turnaj pod OFS

Po pěkně zorganizovaném turnaji v Nových Hodějovicích pokračovala minisérie turnajů pod OFS v Hluboké nad Vltavou. Na kvalitní místní UMT odehrál Slavoj pět zápasů.

V přátelské atmosféře na turnaji pro hráče 2016 a mladší zvládl Slavoj během sobotního dopoledne odehrát pět duelů s bilancí čtyř výher a jedné remízy. „Děkujeme OFS a lokálním pořadatelům, že tyto turnaje dělají. Pro děti je to ideální možnost zahrát si pěkné zápasy,“ říkají k turnajům trenéři. „Nyní nás do konce roku ještě čeká turnaj v Mokrém a pokud počasí dovolí, poslední kolo by se v prosinci mělo odehrát u nás v Ledenicích.“

„Turnaje se konají v pohodové atmosféře, děti si zahrají ve formátu 3+1. V Hluboké jsme se poměřili s JFA, domácím celkem, Rudolfovem, Mokrým a Novými Hodějovicemi. Výsledky na těchto turnajích nejsou důležité, kluci si to ale samozřejmě počítají a řeší,“ dodávají trenéři s úsměvem. „Děkujeme všem soupeřům za pěkné zápasy.“

Předpřípravce Slavoje se v Hluboké povedlo čtyři zápasy vyhrát a jednou remizovat při kladném skóre 43:8. „Za výkony jsme museli kluky pochválit. Odehráli super zápasy s prvky, které po nich chceme. Možná mohli přidat ještě více kombinace, ale to už bychom chtěli asi hodně. Těšíme se na další setkání v Mokrém. Snad dokážeme vzít i druhý nebo třetí tým, plno dětí máme nemocných.“

Fotogalerie z turnaje je na klubové Zoneramě.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022