I letos bude kalendář TJ Slavoj Ledenice. Přijímáme objednávky

Třetím rokem vydáme pro další kalendářní rok kalendář s tématikou TJ Slavoj Ledenice. Oproti prvním dvěma ročníkům ale přidáváme do kalendáře i další témata.

Pro rok 2024 se tak fanoušci, rodiče a široká veřejnost mohou těšit na kalendář, kde kromě tradičních fotbalových témat bude i volejbal nebo dětská olympiáda. Cena kalendáře je 250 Kč a objednávat ho lze výhradně na mailu michal@tjslavojledenice.cz.

Jak kalendář bude vypadat, se můžete podívat na následujícím videu. Kalendář bude vytištěn v omezeném počtu, nabídka platí do vyprodání.

Pozn.: Je možné, že před finálním tiskem ještě dojde k drobné korektuře stránek.

Distribuce bude probíhat zhruba od 13. listopadu. Každý zájemce bude po nahlášení individuálně vyzván k předání a platbě.