Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PREVIEW: „Na Bukovsko chystáme jedno překvapení,“ říká před zápasem trenér Jindra

Souboj o absolutní dno fotbalové I. B třídy (sk. D) čeká v sobotu na TJ Dolní Bukovsko a TJ Slavoj Ledenice. Utkání sedmého kola začne v 16:30 a na poražený tým čeká chvost tabulky.

Oba týmy mají po startu soutěže nelichotivou bilanci. Po pěti zápasech má ledenický Slavoj tři body za vítězství nad Lomnicí nad Lužnicí, Bukovsko pouze bod za domácí remízu s Třeběticemi. Ledenice od začátku sezony mají velké problémy s kádrem. V minulém kole se navíc nepříjemně zranil kapitán Jan Pavlík, který si poranil kolenní vazy a na podzim už si nezahraje.

„Je to pořád dokola. Chybí nám plno zkušených hráčů a na hře je to strašně znát,“ říká trenér Stanislav Jindra. „Bohužel nám vypadli kvůli práci ze hry i další dva hráči a do Bukovska pojedeme pravděpodobně ještě s menším počtem kluků, než jsme měli v Buku. Nicméně i tak zkusíme překvapit a o body se popereme. Favoritem zápasu jsou ale domácí.“

Otázkou je, kdo bude v utkání kapitánem. Po Pavlíkovi má výron v kotníku i jeho zástupce Jan Fencl, a jestli do zápasu zasáhne, se uvidí až v sobotu odpoledne. „Utkání bude hodně o soubojích. Bohužel jde o zápas o poslední místo. Bukovsko bude hrát fyzicky důrazný fotbal a kluci musí počítat, že to bude hodně náročné,“ dodal Jindra s tím, že v sestavě chystá jedno velké překvapení. „Více se naši fanoušci dozví v sobotu před zápasem.“

V historických statistikách půjde o pátý zápas na krajské úrovni. Jednou se z vítězství radovaly Ledenice, třikrát zápas skončil remízou. „Pokusíme se sérii bez prohry prodloužit.“

TJ Dolní Bukovsko – TJ Slavoj Ledenice 16:30 SO

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022