Prohra na úvod. Nejmenší nestačili na Dobrou Vodu

První zápas jarní části sezony v okresním přeboru prohrála mladší přípravka s SK Dobrá Voda 1:4. V dalším týdnu na tým čekají dva zápasy.

„Podzimní zápas na Dobré Vodě jsme vůbec nezvládli (prohra 2:22), v odvetě jsme chtěli proti silnějšímu celku být lepší soupeř. Hrálo se ve zkráceném formátu a prohru 1:4 bereme. Dobré Vodě gratulujeme k výhře. Byla lepší a vyhrála zcela zaslouženě. Porazila nás i na nedávném halovém turnaji a sportovně musíme uznat, že je nad naše síly,“ zhodnotili zápas trenéři TJ Slavoj Ledenice.

V dalším týdnu se mladší přípravka utká nejprve doma s SK Dynamo České Budějovice, ve čtvrtek pak pojede do Nové Vsi.

TJ Slavoj Ledenice – SK Dobrá Voda 1:4 (1:4)

Branka Ledenic: Matěj Kučera

Ledenice: Čížkovský, Hruška, Kouba, Kučera, Pejša, Šimek, Šťastný, Feitl, Heřman

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022