Premiérová výhra starší přípravky. Vyhrála v Římově

Povedený vstup do jarní části sezony má za sebou starší přípravka. První výhru v soutěži si kluci a holky připsali v Římově, kde vyhráli 14:4.

Na soutěžní výhru v okresním přeboru čekal tým starší přípravky celý podzim. Nakonec se z bodů raduje hned v úvodním jarním kole, vyhrál na římovském hřišti o 10 gólů.

„První jarní kolo zahájila starší přípravka zaslouženou výhrou. Hráči se sešli v hojném počtu a proti domácímu Římovu uhráli skvělý výsledek 14:4. Věříme, že podobně se klukům a dvěma slečnám bude dařit celé jaro. Hned tři hráči dali hattrick – Míra Zajíček, Tonda Demut a David Hruška. Navíc ve svém úplně prvním soutěžním zápase skórovala i Karolínka Feitlová,“ zhodnotila utkání manažerka týmu Lenka Volfová.

TJ Sokol Římov – TJ Slavoj Ledenice 4:14

Ledenice: Strouha – Zajíček, Demut, Fencl, Hruška, Hruška, Feitlová, Viktorová, Krofika, Doležal, Štěpánek, Kříž

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022