První výhra venku. Přípravka zvládla zápas na Včelné

Šestý zápas v nové sezoně přinesl třetí výhru pro tým mladší přípravky. Na Včelné vyhráli malí kluci Slavoje 8:3.

Zápas, který odřídilo provizorní trenérské trio ve složení Petr Sluka, Míra Kučera a Petr Čížkovský, zvládl Slavoj nad očekávání dobře. Na Včelné po celý zápas makali všichni kluci naplno a výsledkem je třetí výhra v ročníku. Mladší přípravka tak má zatím vyrovnanou bilanci tří výher a tří proher.

„Dnešní slunné sváteční dopoledne jsme si všichni užili. Tedy až na hlavního trenéra Michala, který musel zápas výjimečně vynechat a výkon a výsledky sledoval na dálku po telefonu. Vítězství nad těžkým soupeřem ze Včelné nás hodně potěšilo. Na Včelnou nás dorazilo pouze 8, tudíž jsme neměli ani dvě kompletní čtyřky do hry. Paradoxně to možná výkonu pomohlo, jelikož kluci byli více vtaženi do hry, a i když nám ke konci poločasů vždy viditelně docházely síly, dokázali jsme bojovným srdcem zápas dotáhnout. Obě obranné dvojice, tj. Kučera a dnešní kapitán Kesl i Feitl s Čížkovským, odehrály nejlepší zápas podzimu. V útoku nám to padalo a vstřelili jsme osm branek – čtyři góly dal Kučera, který v první formaci hrál v obraně a kvůli malému počtu hráčů dostřídával i do druhé čtverky do útoku, tři góly vsítil uzdravený Pejša a jednu branku ze standardní situace dotáhl Feitl. Dále bych vyzdvihl výkon Adama Hrušky, který ač gól sám nedal, připravil jich krásnými přihrávkami několik. Nesmím zapomenout ani na Davida Koubu, pro kterého to byla v brance premiéra a hned vítězná. Všichni máme z výkonu obrovskou radost a těšíme se na další dvě soutěžní utkání proti Slávii a Trhovým Svinům,“ řekl za trenérský tým Petr Sluka. „Děkuji za pomoc i Mírovi a Petrovi z řad rodičů, kteří perfektně doplnili trenérský tým.“

SK Včelná – TJ Slavoj Ledenice 3:8 (1:3)

Branky: Kučera 4, Pejša 3, Feitl

Ledenice: Kouba – Kučera, Kesl, Hruška, Pejša, Feitl, Čížkovský, Teráz

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022