Slavoj hraje doma. Přijedou Trhové Sviny

Osmý jarní zápas čeká na mladší přípravku TJ Slavoj Ledenice. Dnes od 16:00 přivítá nedaleké Trhové Sviny, se kterými na podzim prohrála 5:11.

Nelichotivá bilance jedné remízy a šesti porážek. To je jarní výčet zápasů mladší přípravky TJ Slavoj Ledenice. V dalším domácím utkání se malí slavojáci utkají s dětmi z Trhových Svinů.

Po těsné prohře na půdě českobudějovické Slavie 5:6 se Slavoj vrací na domácí stadionek. „Minulý týden jsme odehráli výborný zápas na Slavii a chtěli bychom na něj dnes navázat. Podzimní zápas ve Svinech nám moc nevyšel, pokusíme se tradičně minimálně výsledek alespoň vylepšit. V týdnu jsme kvůli počasí a časovým možnostem ale neměli žádný trénink, tak snad se kluci rychle dostanou do tempa zápasu,“ říkají před utkáním trenéři. „Samozřejmě bychom rádi přerušili jarní sérii bez výhry, dětem bychom to moc přáli. Má být pěkné počasí, zveme všechny fanoušky do zápas. Přijďte nás podpořit.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022