Hráli jsme na maximum po celý zápas, hodnotí výhru trenéři

Remíza, šest porážek a nyní už konečně i první výhra. Mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice na domácí půdě porazila Trhové Sviny 13:4.

Výborné utkání mají za sebou malí slavojáci. Trhovosvinenskému Spartaku oplatili podzimní porážku 5:11 a poprvé si na jaře mohli zakřičet vítězný pokřik.

„Máme za děti radost z několika pohledů. Už v minulých zápasech jsme až na pár výjimek hráli poměrně dobře, výsledkově to na tři body ale nestačilo. Doplatili jsme na menší herní výpadky, které nás stály lepší výsledky. Kluky jsme se snažili od začátku namotivovat, aby makali od první do poslední minuty. A to se povedlo. Hráli jsme na maximum po celý zápas. Jako bonus rodiče a diváci viděli kromě pěkných gólů i průnikové přihrávky, kličky a gólové přihrávky. Přesně to, co po dětech na trénincích chceme. V brance zahrál výborně Maty Kučera, který v dalším utkání půjde zase do pole, aby si tuto roli vyzkoušeli i další kluci. Pochvalu si zaslouží ale všichni hráči. Na utkání jsme výjimečně měli i statistika, takže máme sesbírané i tyto údaje. V dresu soupeře dal všechny góly šikovný kluk s číslem 14, bohužel nebyl ale uveden v zápise, takže jsme branky museli připsat jinému hráči. Je to škoda, že je nemá zapsané hráč, který si to zasloužil. Příští týden nás čeká opět domácí utkání, v úterý přijede Boršov. Začátek zápasu bude už v 15:45 a věříme, že nás opět přijde podpořit více fanoušků, nejen rodiče. Na utkání jsme nominovali o jednu lajnu více, aby si zahráli i kluci, kteří nemají takové herní vytížení. Stejně jako ve všech jarních zápasech půjdeme do duelu s prvotním cíle, že necháme na hřišti maximum a pokusíme se vylepšit podzimní výsledek. V Boršově jsme odehráli v pohodové atmosféře pěkný zápas, který vyhráli domácí 7:3. Věříme, že podobná atmosféra bude i na odvetě,“ řekli trenéři po utkání s Trhovými Sviny.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Spartak Trhové Sviny 13:4 (6:3)

Branky: Šimek 4, Kouba, Hruška 3, Pejša 2, Heřman. Střely na branku: 17:10. Střely mimo: 5:8. Zablokované střely: 2:1. Rohové kopy: 10:5. Auty – vhazování: 31:21. Auty – vyjetí: 0:5. Fauly: 1:2. Diváci: 46.

Ledenice: Kučera – Šťastný, Šimek, Hruška, Heřman – Feitl, Pejša, Kouba, Teráz

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022