Špatný začátek znamená vysokou prohru s Boršovem

Mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice po vítězství nad Trhovými Sviny hrála další domácí utkání. S Boršovem nad Vltavou ale neuspěla a prohrála 3:12.

„Jednoduše můžeme duel zhodnotit jako nepovedený. Od první minuty jsme nezachytili tempo soupeře, který vyhrál zcela zaslouženě. V prvních asi pěti minutách jsme čtyřikrát inkasovali a už to nedokázali stáhnout. Gratulujeme soupeři k předvedené hře i vítězství. Klukům se oproti předchozím utkáním na Slavii a se Sviny těžko dostávalo do tempa a herně propadali i v lehčích situacích. Nesplnili jsme ani náš základní cíl, který máme vždy vylepšit výsledek z podzimního zápasu (3:7). Ještě nás do konce sezony čekají tři soutěžní utkání, příště se pokusíme vrátit k lepšímu výkonu,“ zhodnotili duel trenéři.

Příští týden se Slavoj představí ve čtvrtek na půdě složeného týmu Nemanice/Úsilné, ihned v pátek pak následuje první dvojutkání s Lišovem.

TJ Slavoj Ledenice – Boršov nad Vltavou 3:12 (1:8)

Branky: Kučera, Hruška, Pejša. Střely na branku: 9:29. Střely mimo: 5:12. Zablokované střely: 1:9. Rohové kopy: 5:16. Auty – vhazování: 11:9. Auty – vyjetí: 0:14. Fauly: 1:0. Diváci: 35.

Ledenice: Šťastný, Heřman, Kučera, Pejša, Hruška, Šimek, Majer, Feitl, Kouba, Profant, Kesl, Teráz, Lipták

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022