Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Špílmachr Kadlec je mimo hru. Kvůli problémům s kolenem

Pouze z lavičky sledoval poslední přípravný zápas TJ Slavoj Ledenice na novou sezonu tvořivý středový záložník Miroslav Kadlec. Pauza od fotbalu bude minimálně několik týdnů.

Hráči Ledenic bez jeho pomoci prohráli v generálce na novou sezonu v Trhových Svinech vysoko 2:6. A oslabeni půjdou i do soutěže. „Po utkání v Dřítni jsem nic špatného necítil, ale po pár dnech se mi koleno ozvalo a nateklo,“ uvedl zkušený dvaačtyřicetiletý hráč, který stále dokáže na hřišti uběhat i mladé fotbalisty.

„Nejdříve jsem tomu moc pozornost nevěnoval, myslel jsem, že to bude v pohodě. Jenže pak mi v něm začalo něco přeskakovat a od té doby se nemohu bohužel vůbec zapřít. Zkusil jsem jít s klukama na jeden trénink, ale nešlo to,“ říká dále dlouholetý špílmachr Ledenic.

Proto byl dnes na vyšetření a podle zpráv lékaře operace není zatím potřeba. „Vazy i menisky drží. Můžu tam mít buď něco nataženého, nebo zánět. Mám to zatím na týden ve škrobáku a pak se uvidí.“

Že by to mohl být konec jeho úspěšné kariéry, během které hrál vyšší ligy za Prachatice nebo Dynamo České Budějovice, si šikovný středopolař nepřipouští. „Samozřejmě, že se chci ještě ke klukům vrátit a pomoci jim na hřišti. Fotbal miluji a končit zatím nechci. Věk ale člověk nezastaví a zdraví máme jen jedno. Doufám ale, že se na trávník vrátím poměrně brzy.“

Jisté je zatím jen jedno. Až v sobotu vyběhnou oslabené Ledenice do zápasu ve Studené, Kadlec na soupisce nebude. A trvat to může i několik týdnů, ne-li měsíců.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022