Spuštěn nový web! Došlo k historickému propojení

Výkonný výbor TJ Slavoj Ledenice spustil 18. ledna 2022 zcela novou webovou prezentaci. Zastřešuje poprvé v historii kompletní sportovní oddíly, které pod Slavoj spadají.

Do roku 2022 vstupuje oddíl TJ Slavoj Ledenice s novou webovou prezentací. Tato pracná záležitost ale byla již velmi potřebná, jelikož doteď v Ledenicích fungoval pravidelně pouze fotbalový web tjslavojledenice-fotbal.cz. Ten se od 18. ledna nebude aktualizovat, jelikož veškeré aktivity spojené se Slavojem budou medializovány výhradně na nové doméně tjslavojledenice.cz.

Co je na této novince nejzajímavějšího? Propojení všech aktivit. Poprvé v historii totiž došlo ke sjednocení všech oddílů pod jeden web – fotbal, volejbal, tenis, nohejbal, rekreační sport atd.

Web je aktuálně v testovacím módu a některé věci ještě budou dodělány nebo upraveny. Návštěvníci se tak nemusí bát, že například rozpis sportovišť není hotový. K jeho aktualizaci dojde před začátkem jarní části sezony.

Pokud vás kolem webu cokoliv zajímá či máte podnět k nefunkční/nepřehledné/nejasné informaci, napište na michal@tjslavojledenice.cz.

Důležité je ještě dodat, že TJ Slavoj Ledenice již nějakou dobu funguje pravidelně na sociálních sítích. Kdo má zájem být stále v obraze, přidejte se na FB a IG. Fotogalerie jsou umisťovány na server zonerama.com/TJSlavojLedenice.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022