Vánoční volejbalový turnaj 2021

V pondělí 27. prosince 2021 se uskutečnil tradiční vánoční volejbalový turnaj v ledenické sokolovně. Turnaje se zúčastnilo 25 sportovních nadšenců.

Akce začala v 9 hodin, kdy se rozlosovali hráči do týmů a hned se začalo hrát. Hrálo se na 2 sety do 25 bodů. Zápasy byly vyrovnané, výměny dlouhé a o konečném umístění rozhodovalo pár bodů. Vzhledem k velké účasti se poslední set dohrál kolem páté hodiny odpolední a poté byly vyhlášeny výsledky. Po celý den bylo zajištěno občerstvení(Jirka Veselý opět nezklamal – jídlo výborné jako vždy).

Celý turnajový den se nesl v duchu úcty k našemu zesnulému spoluhráči – Václavu Šimánkovi, který byl úžasný člověk, skvělý kamarád a výborný volejbalista. Při turnaji panovala super nálada, všichni se skvěle bavili, zahráli si a protáhli tělo po velkém vánočním jídelním náporu. Těšíme na další volejbalová setkání!

Za celý oddíl TJ Slavoje bychom chtěli popřát všem – sportovcům i fanouškům –  hlavně pevné zdraví, dobrou náladu a optimismus po celý rok. Buďme fit!
offer a variety of canadian replica ap watch.you will find a lot of top quality and fashionable https://www.cartierreplica.ru/.swiss swisswatch feel so solid.rolex https://www.wherewatches.com/ inspiration ingenious inheritance in the blood.vapesstores.fr vapoteuse enlightened through latter nineteenth century eu good sized train location in your space of this cheese dome.https://tagheuer.to/ for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model.https://basketballjersey.ru for men and women is 1 : 1 in switzerland.the best www.upscalerolex.to in the world integrate with the fantastic watchmaking connotation.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022