První prohra. Starší žáci doplatili proti Hrdějovicím na neproměňování šancí

Třetí zápas nadstavby okresního přeboru starších žáků další body pro Slavoj nepřinesl. Ledenice prohrály s Hrdějovicemi 0:2.

V utkání byli sice domácí hráči na míči lepší, ale v útočné fázi se jim nedařilo. Do šancí se dostávali velmi málo a když už si nějakou vytvořili, zakročil výborně chytající gólman soupeře. Oba góly daly Hrdějovice ve druhém poločase.

„Chtěli jsme napravit remízu z Mladého, ale nevyšlo nám to. Tedy z pohledu výsledku. Herně to byl z naší strany dobrý výkon a kluky můžu jenom pochválit. Přišlo poměrně dost diváků a hned byla atmosféra o něčem jiném. Za týden hrajeme zase doma, takže doufám v další zajímavou návštěvu a za kluky slibuji, že se zase pokusíme je potěšit. Přijďte!“ řekl po utkání hlavní trenér Petr Salák.

TJ Slavoj Ledenice – Slavoj Hrdějovice 0:2 (0:0)

Ledenice: J. Salák – Panuš, Hinterhölz, Machalouš, Ochozka, Jindra, Briš, Mckeon, Čech, Prokop, Musil, Stropek

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022