Starší žáci remizovali i ve druhém zápase u soupeře

Po bezbrankové remíze na půdě FK Borek remizovali starší žáci TJ Slavoj Ledenice v nadstavbě okresního přeboru i na hřišti SK Mladé.

Hráči Ledenic v průběhu utkání, ve kterém si připravili více šancí, vedli 2:0. Oba góly vstřelil David Prokop. Nezvládnutý závěr zápasu ale nakonec rozhodl o remíze 2:2.

„Remíza z venku je sice dobrá, ale po utkání musím říct, že je to škoda. Pět minut před koncem jsme vedli o dva góly, ale nedá se nic dělat. Minulý týden jsme na Borku měli plusovou remízu, tentokrát je to zklamání. Mrzí nás to a pokud budeme hledat nějaké pozitivum, tak snad jedině to, že klukům výsledek není lhostejný. Po zápase v kabině převládalo obrovské zklamání a naprosté ticho a bezmoc. Napravit to můžou hned tento pátek, kdy hrajeme v nadstavbě poprvé doma. Přijďte nás povzbudit,“ řekl po utkání hlavní trenér Petr Salák.

SK Mladé – TJ Slavoj Ledenice 2:2 (0:1)

Branky Ledenic: Prokop 2

Ledenice: J. Salák – Panuš, Hinterhölz, Machalouš, Uhlíř, Ochozka, Herda, Jindra, Briš, Mckeon, Čech, Prokop, Musil, Fuka, Malík

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022