Starší žáci navštívili kvalifikaci Česko – Anglie

Pořádný zážitek mají za sebou starší žáci TJ Slavoj Ledenice. V pátek 3. června dostali možnost navštívit kvalifikační zápas o mistrovství Evropy Česká republika – Anglie U21.

Zápas se hrál na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích, kam vyrazil téměř kompletní tým Slavoje. A patřičně si ho i přes nepříznivý výsledek 1:2 užil.

„Jsme moc rádi, že jsme měli možnost získat jako tým vstupenky zdarma. Chceme tímto poděkovat asociaci a panu Aleši Strouhovi, se kterým jsme vstupenky řešili. Doufáme, že to nebyl poslední podobný zápas v Českých Budějovicích. Rádi bychom vyrazili znovu. I kluci se hned po zápase ptali, jestli se zase nebude něco hrát. Opravdu si to naplno užili,“ řekl hlavní trenér týmu Petr Salák. „Jen je škoda, že pár kluků nakonec nemohlo dorazit. Omluvenky nám navíc přišly těsně před srazem, takže jsme už neměli šanci oslovit například kluky z mladších kategorií. Přišli o skvělý zážitek.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022