VIDEO: Starší žáci vyhráli v Kamenném Újezdu po boji 3:2

Předposlední zápas v nadstavbě okresního přeboru starších žáků mají za sebou hráči TJ Slavoj Ledenice. Na půdě K. Újezdu vyhráli o jeden gól.

Ve vyrovnaném zápase vedli průběžně oba týmy a pro diváky šlo o zajímavý duel. Branky Slavoje vstřelili Kristián Malík, Matouš Ochozka a Jan Hinterhölz.

„Naprosto vyrovnaný zápas. Tentokrát jsme byli šťastnější my. Užili jsme si ale pěkné odpoledne, jeli jsme konečně v plné sestavě a poprvé i společně autobusem. Bylo navíc krásné počasí a Kameňák má parádní hřiště. K tomu máme tři body… co víc si přát? Snad jen proměňování šancí, aby to nemusely být nervy po celý zápas. Především v prvním poločase jsme šance na góly měli. Malou kaňku na zápase je další penalta proti nám, v nadstavbě šlo už o pátou. Jako polehčující okolnost můžeme brát to, že tři dokázal náš brankář zlikvidovat. Je to ale k zamyšlení, proč jsme tolika pokutovým kopům museli čelit a žádnou naopak neměli šanci zahrávat,“ uvedl po utkání hlavní trenér Petr Salák.

TJ Sokol Kamenný Újezd – TJ Slavoj Ledenice 2:3 (1:2)

Branky: 29. Pfauser, 43. Hejl z penalty – 30. Malík, 34. Ochozka, 69. Hinterhölz. Rozhodčí: Bouchal. Bez karet. Diváků: 20.

Ledenice: J. Salák – Panuš, Hinterhölz, Machalouš, Ochozka, Jindra, Briš, Mckeon, Uhlíř, Fuka, Čech, Prokop, Musil, Stropek, Herda, Malík

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022