Tři výhry a tři prohry. Naprostá spokojenost, hodnotí trenéři turnaj v Dubném

Předposlední díl turnaje OFS pro malé osmileté fotbalisty hostil pěkný areál TJ Sokol Dubné. Na Slavoj čekalo šest zápasů, na který vyrazilo torzo týmu čítající šest hráčů.

Římov, Mokré, Rudolfov, SKP České Budějovice, Planá a domácí Dubné. To je výčet soupeřů, se kterými Slavoj odehrál dnešní turnaj v pěkném areálu a za krásného počasí. A výsledky? Tři výhry a tři prohry.

„S turnajem jsme maximálně spokojení. Všechny děti odehrály velkou minutáž, dali jsme plno gólů a užili si fotbalovou radost. Jsme rádi, že jsme složili alespoň jeden tým. Máme plno nemocných, někdo nemohl. Pro kluky a holky, co jeli, to byla perfektní příprava. Jsme naprosto spokojeni s tím, co jsme na hřišti viděli,“ říkají po turnaji trenéři.

Do Dubného vyrazili Mirinka Marková, Davídek Pejša, Domík Heřman, Štěpík Zajíček, Ondrášek Kadleček a Maty Šimek. Hrálo se systémem 3+1, takže na střídání byli jen dva hráči. „Ke konci turnaje bylo vidět, že některým už dochází síly. Všechny zápasy jsme ale odehráli na maximum a po turnaji jsme právem všechny pochválili. Poslední turnaj OFS se odehraje na začátku června, kam se pokusíme opět vyrazit.“

Výsledky Slavoje:
Ledenice – SKP České Budějovice 3:6
Ledenice – Planá 5:2
Ledenice – Dubné 5:3
Ledenice – Mokré 3:8
Ledenice – Římov 5:2
Ledenice – Rudolfov 1:2

Střelci:
8 – Pejša, Šimek
6 – Heřman

 

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022