Náročný týden zakončí přípravka na turnaji v Dubném

V úterý trénink, ve čtvrtek zápas, v pátek trénink a v sobotu turnaj. Na některé hráče a hráčky čeká poslední akce tohoto týdne – turnaj v Dubném.

I když se tento program se sobotním turnajem týká jen části týmu, lze označit program za náročný týden. „Pro děti nebyl tento týden vůbec lehký a snad nikomu nevadí, že jsou děti v pořádném zápřahu,“ říkají s úsměvem trenéři. „Čtvrteční zápas na Slavii odehrálo 13 dětí a do Dubného jsme měli dle plánu vyrazit bez hráčů ročníku 2015. Máme ale plno omluvenek u hráčů 2016 a 2017, takže nakonec na turnaj pojede jen jeden tým se šesti dětmi. Čeká nás šest zápasů, nebude to vůbec lehké. Bereme to ale pozitivně. Každý dostane velkou minutáž.“

Slavoj se v Dubném utká s domácím celkem, Římovem, Rudolfovem, Planou, Mokrým a SKP České Budějovice. Turnaj začne v 9:00.

Rozpis zápasů Slavoje:
9:00: Ledenice – SKP České Budějovice
10:00: Ledenice – Planá
10:15: Ledenice – Dubné
10:30: Ledenice – Mokré
10:45: Ledenice – Římov
11:00: Ledenice – Rudolfov

Zápas se hraje na 1x 12 minut.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022