Slavoj po boji prohrál se Slavií o gól

Vyrovnané utkání odehrála mladší přípravka Slavoje proti českobudějovické Slavii. Na jejím hřišti prohráli malí slavojáci 5:6.

Utkání, které nabídlo pěkné góly i plno soubojů, se neslo v přátelském duchu a za přítomnosti velkého množství diváků. Slavia po celou dobu zápasu vedla, Slavoj vždy snižoval. Konečný výsledek 5:6 odpovídá průběhu utkání.

„Všechny kluky i holky musíme dnes pochválit. Odehráli jsme zápas v našich možnostech a jsme rádi, že si ho děti užily. Před utkáním jsme se je snažili motivovat, že pokud budou aktivní po celou dobu hry, na výsledku se to projeví. Minule jsme doplatili na krátký herní výpadek se Včelnou, proti Slavii jsme hráli poctivě celých 50 minut. A to si ceníme. Hráli jsme na tři lajny, všichni odevzdali na hřišti maximum. V závěrečné pětiminutovce jsme postavili už jen jednu formaci s cílem pokusit se vyrovnat. Měli jsme na to dvě šance, bohužel gól jsme nedali. Slavii gratulujeme k vítězství a děkujeme za pěkný zápas,“ řekli k utkání trenéři.

SK Slavia České Budějovice – TJ Slavoj Ledenice 6:5

Branky Ledenice: Kouba 3, Hruška 2

Ledenice: Pejša – Heřman, Kouba, Šimek, Kesl, Teráz, Feitl, Janouchová, Zajíček, Hruška, Šťastný, Majer, Marková

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022