Zápas na Slavii a turnaj v Dubném čekají na naše nejmenší

Zápasový program mladší přípravky a předpřípravky pokračuje v rychlém sledu. Již dnes od 16:30 hraje mladší přípravka na hřišti SK Slavia České Budějovice.

Další utkání v okresním přeboru čeká na kluky a holky z mladší přípravky. K odvetě tentokráte pojedou na hřiště českobudějovické Slavie, kde je výkop v 16:30. Mladší část týmu následně pojede v sobotu na turnaj OFS do Dubného, kde by se mělo hrát od 9:00.

„Na Slavii jsme chtěli vyrazit se třemi formacemi, aby si zahrály i děti, které nemají takové herní vytížení. Od začátku týdne máme sice poměrně dost nemocí, tři lajny jsme ale dokázali udržet a šanci ukázat se dostanou tak další kluci a holky,“ říkají před utkáním trenéři. „Tradičně se pokusíme vylepšit podzimní výsledek, i když to bude těžké. Doma jsme vysoko prohráli, věříme, že to soupeři více znepříjemníme. Do Dubného pak v sobotu pojedeme s jedním týmem z mladších dětí. Hraje se systémem 3+1, hodně si zahrají všichni přihlášení.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022