Turnaj v Hrdějovicích bude jeden z vrcholů přípravy pro U9

Další zápasová prověrka čeká na mladší přípravku před blížícím se startem jarní části sezony. V neděli 25. února se představí i s dorazovými hráči U9 na výborně obsazeném turnaji v Hrdějovicích.

Dorazový ročník mladší přípravky je letos 2015 a právě pro tyto hráče půjde o první a zároveň důležitý zápasový test. Doposud totiž hráli přípravu jen hráči 2016 a 2017, tedy mladší část z mladší přípravky.

„Dlouho jsme hledali možnost, kam vyrazit i s hráči 2015, kterých máme málo. Naskytla se nám na poslední chvíli účast na turnaji v Hrdějovicích, kterou jsme rádi přijali, i když většinu týmu tvoří stejně mladší kluci,“ vysvětlují trenéři turnaj navíc oproti plánu přípravy.

Do Hrdějovic by mělo vyrazit 11 hráčů. Čtyři kluci budou z dorazového ročníku 2015, zbytek klasicky mladší hráči 2016 a 2017.

Turnaj v Hrdějovicích proběhne za účasti čtyř týmů – kromě domácího a ledenického Slavoje se tam představí ještě Dobrá Voda a Roudné. „Hrát se má systémem 5+1, který kluci ještě nikdy nezkoušeli. Bude to pro ně novinka. Jsme navíc rádi, že si zahrají proti těmto týmům. Bude to pro ně velký test.“

Jarní část sezony se rychle blíží a za pět týdnů začnou odvety v okresním přeboru. Slavoj Ledenice kromě hrdějovického turnaje čeká ještě jeden turnaj pro 2016 pod OFS, dále třídenní soustředění zakončené týden před soutěží turnajem v Borovanech pro všechny hráče.

V prvním jarním kole pak Ledenice doma přivítají celek Dobré Vody, se kterým se utkají i tuto neděl

Rozpis turnaje v Hrdějovicích:
Hrdějovice – Roudné 15:05
Dobrá Voda – Ledenice 15:30
Hrdějovice – Ledenice 15:55
Roudné – Dobrá Voda 16:20
Roudné – Ledenice 16:45
Hrdějovice – Dobrá Voda 17:10

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022