Turnaj v Hrdějovicích byl pro kluky dobrá škola. Hráli tři těžké zápasy

Mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice odehrála v neděli 25. února 2024 náročný halový turnaj v Hrdějovicích. Prohrála s Dobrou Vodou, domácím Slavojem i s Malše Roudné.

Turnaj odehráli slavojáci v hrdějovické hale a postupně prohráli s Dobrou Vodou 0:6, Slavojem Hrdějovice 0:4 a Malše Roudné 2:4. Všechny celky patří mezi nejlepší týmy ve svých skupinách okresního přeboru a pro hráče Ledenic šlo o velmi dobrou školu. Hráči odjeli na turnaj v provizorním trenérském složení. Kvůli nemoci se trenérského žezla chopili z řad rodičů Radomír Kučera a Petr Čížkovský, kterým patří poděkování za pomoc.

„V prvním zápase jsme nastoupili proti Dobré Vod a fotbalově lepší soupeř nám nedal příliš šanci. Přehrál nás ve všech ohledech, nicméně kluci předvedli bojovný výkon a rozhodně soupeři nedali nic zadarmo. Nedařila se nám kombinační hra, a proto jsme se před branku soupeře dostali jen sporadicky. Výsledek 0:6 tak odpovídá průběhu zápasu. Ve druhém utkání proti domácím Hrdějovicím se naše hra výrazně zlepšila, dařily se přihrávky, avšak v koncovce jsme měli smůlu, nastřelené tyče a střely těsně mimo branku znamenaly, že ani druhý zápas jsme nedali gól. Poslední zápas proti Roudnému jsme chtěli vyhrát a do zápasu vstoupili bojovně, bohužel soupeři se podařilo dát první góly. Kluci se nevzdali a konečně protrhli střeleckou smůlu. Prohra 2:4 nás sice mrzí, ale všechny kluky musím pochválit za předvedený výkon,“ zhodnotil jednotlivé zápasy Petr Čížkovský.

Po třech prohrál tedy Slavoj obsadil na turnaji čtvrté místo. Již za týden se mladší část hráčů z mladší přípravky představí na dalším turnaji. Hrát se bude v sobotu, lokalita je v řešení.

Výsledky Slavoje:
TJ Slavoj Ledenice – SK Dobrá Voda u Českých Budějovic 0:6
TJ Slavoj Ledenice – TJ Slavoj Hrdějovice 0:4
TJ Slavoj Ledenice – Malše Roudné 2:4 (góly: Pejša, Hruška)

Ostatní výsledky:
Hrdějovice – Roudné 2:1
Hrdějovice – Dobrá Voda 4:2
Dobrá Voda – Roudné 10:1

Celkové pořadí:
1. Hrdějovice
2. Dobrá Voda
3. Roudné
4. Ledenice

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022