V Lišově odehrál Slavoj i přes prohru povedený zápas

Poslední utkání sezony v okresním přeboru odehrála mladší přípravka na půdě SK Lišov. Po výborném prvním poločase nakonec týmu trochu došly síly a je z toho prohra se ctí 4:11.

„Do utkání jsme šli s trochu obměněnou sestavou, než před 14 dny v prvním zápase u nás. Několik dětí mělo školní výlet, nahradili je zase jiní hráči a hráčky a nutno podotknout, že se jim to povedlo. Utkání zhodnotíme na dvě poloviny. Měli jsme výborný vstup do utkání a šli do vedení po pěkné střele Domíka Heřmana. Poté se hrál naprosto vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách. Nás několikrát skvěle podržel v brance nejmladší člen sestavy Davídek Pejša. Lišov dokázal do půle stav otočit na 3:1, vše ale bylo stále otevřené. Ve druhém poločase jsme se snažili stále prezentovat naší herní filozofií, trošku nám pak ale došly ve velkém horku síly. Například Maty Kučera hrál den po vysoké horečce a jen doufáme, že zítra na turnaj do Hluboké nad Vltavou pojede, protože bychom už neměli prakticky s kým hrát. Jen za dnešek přišly další dvě omluvenky. Výborně si mezi kluky vedla Mirinka Marková, která navíc dala i gól. Díky týmové bojovnosti se pak prosadili ještě Adámek Hruška a znovu Domík Heřman. Veřejnou pochvalu si ale zaslouží celý tým, v obraně výborně zahráli Maty Kesl a Robík Šťastný, v záloze pak Martínek Teráz, Maty Šimek. Lišov díky druhému poločasu nás přestřílel a měl více ze hry. Sportovně mu musíme pogratulovat k výhře a pěknému výkonu. Podobně si představujeme i naši hru,“ řekli k zápasu trenéři Slavoje.

Před letním soustředění a přestávkou čeká na mladší část týmu ještě zítřejší turnaj OFS v Hluboké nad Vltavou.

SK Lišov – TJ Slavoj Ledenice 11:4 (3:1)

Branky: Heřman 2, Hruška, Marková

Sestava: Pejša – Šťastný, Hruška, Kučera, Heřman – Kesl, Šimek, Teráz, Marková

 

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022