Finále sezony odehrála předpřípravka s kladnou bilancí

Šestnáct zápasů v areálu TJ Hluboká nad Vltavou odehrály dohromady dva týmy TJ Slavoj Ledenice v kategorii U8 (ročníky 2016 a mladší). Na závěrečném turnaji OFS si zahráli i dva hosté.

Týmy z Rudolfova, Plané, dále Mokré, domácí Hluboká nebo SKP a Roudné. To byli soupeři, kteří na Slavoj čekali v posledním díle celosezonního klání turnajů pořádaných OFS. Za krásného počasí se hrálo od ranních hodin na pěti minihřištích najednou. Každý hráč si vyzkoušel roli brankáře i hráče v poli.

„Turnaj měl rychlý spád, na děti čekalo 90 herních minut, což je obrovská porce pro tuto kategorii. I to byl jeden z důvodů, že jsme vynechali vzájemný zápas našich týmů. Místo něj jsme zhruba v polovině turnaje dopřáli klukům volnou čtvrthodinku na regeneraci,“ řekli na začátek hodnocení trenéři.

Večer před turnajem, a i v jeho den brzo ráno bohužel přišlo trenérům několik omluvenek. „Měli jsme velkou personální krizi. Naštěstí se ji podařilo vyřešit a pomohli nám neplánovaně Jonášek Michna a Štěpánek Drag, kteří jinak hrají za českobudějovickou Slavii. Třetího do party jsme museli vzít Martínka Teráze z mladší přípravky. Jinak bychom dva týmy nesložili a byl by to pro rozpis a chod turnaje problém. Na druhou stranu jsme měli v týmu zase dva benjamínky ročníku 2018 – Kubíka Kučerů a Zdendu Krsičku, který po skvělém výkonu dal své první dva góly. Trenérsky nám pomohli i rodiče – Aleš Michna a Dana Krsičková, za což jim děkujeme. Poděkování patří samozřejmě i rodičům a pořadatelům z OFS a domácího týmu.“

„Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu za své výkony. S celkovou kladnou bilancí devíti výher, jedné remízy a šesti porážek jsme velmi spokojení,“ dodali trenéři.

Ledenice žlutí: Heřman, M. Kučera, Michna, Drag, Teráz

Ledenice modří: Krsička, J. Kučera, Pejša, Šimek, Profant

Střelci:

13 – Pejša, Šimek
12 – Teráz
10 – Profant
8 – Drag
5 – Heřman
3 – M. Kučera
2 – Krsička
1 – Michna

Výsledky:

Ledenice žlutí – Rudolfov 1 1:4
Ledenice žlutí – Hluboká 7:0
Ledenice žlutí – Roudné 3:5
Ledenice žlutí – Planá 1 7:0
Ledenice žlutí – Mokré 6:1
Ledenice žlutí – SKP Č. Budějovice 0:2
Ledenice žlutí – Planá 2 4:2
Ledenice žlutí – Rudolfov 2 2:2

Ledenice modří – Rudolfov 2 3:2
Ledenice modří – Mokré 9:1
Ledenice modří – SKP Č. Budějovice 1:4
Ledenice modří – Planá 2 5:3
Ledenice modří – Rudolfov 1 0:2
Ledenice modří – Hluboká nad Vltavou 7:2
Ledenice modří – Roudné 2:6
Ledenice modří – Planá 1 12:1

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022